Mean Well LPVL-150-12 12V 10A 120W Single Output LED Switching Power Supply
★★★★★ 4.1 33 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by labena.me
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Sold and shipped by labena.me
Free 30-day returns Details
Product details
Category
MEAN WELL,LPVL-150-12,LED Drivers Power Supplies 20W12V 10A 90-132Vac CV IP67 pls send us Inmail, if you need big quantity, or BOM inquiry
Model LPVL-150-12
Brand Name MEAN WELL
Item Weight 0.01 Ounces
Part Number LPVL-150-12
Manufacturer MEAN WELL
Current Rating 10 Amps
Specification Met UL
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.1 out of 5
★★★★★
33 ratings | 14 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
77% (25)
4 stars
7% (2)
3 stars
4% (1)
2 stars
2% (1)
1 star
10% (3)